Четвер, 23.03.2023, 20:13

Немильнянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Меню сайту
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б побачити на нашому сайті
Всього відповідей: 13
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
Головна » 2021 » Квітень » 28 » Оголошення
09:53
Оголошення

 Оголошення

про  проведення  конкурсу  на посаду директора 

Немильнянської  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів

Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області

 

1. Найменування і місцезнаходження закладу: Немильнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району,  що  знаходиться  за  адресою: 11788,  Житомирська область,  Новоград-Волинський район, село Немильня, вулиця Юрка Гудзя, 3.

 

2. Найменування посади та умови оплати праці: директор Немильнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Стриївської сільської ради Новоград-Волинського району.

Оплата праці  здійснюється відповідно до Законів України "Про освіту", «Про повну загальну середню освіту» та інших актів законодавства. Порядок обчислення заробітної плати  визначається центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

 

3. Кваліфікаційні вимоги: особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

 

4. Для участі у конкурсі подають такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

-  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені вище документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

Кінцевий термін подання документів: 27.05.2021.

Місце подання документів: сектор освіти, культури, молоді та спорту Стриївської сільської ради, що знаходиться за адресою: с.Стриєва, вул.Садова, 4.

 

5. Конкурсний відбір  розпочнеться  21.06.2021 о 13:00 год. за адресою:

с.Стриєва, вул.Садова, 4.

Конкурс відбувається у 3 (три) етапи:

І. Перевірка знань законодавства з питань загальної середньої освіти (письмове тестування). Кількість питань  у тестах – 20, які вибираються комісією шляхом жеребкування із визначеного центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки переліку (10 запитань на знання Закону України «Про освіту» і 10 запитань – Закону України «Про повну загальну середню освіту»).

Кожна відповідь оцінюється в 1 бал. Тривалість іспиту  - до 60 хвилин.

ІІ. Вирішення запропонованого комісією ситуаційного завдання, яке обирається шляхом жеребкування із визначеного  Положенням переліку (письмово). Відповідь оцінюється шкалою від 0 до 5 балів. Тривалість іспиту – до 20 хвилин.

ІІІ. Відкрита презентація плану розвитку закладу загальної середньої освіти тривалістю до 10 хвилин. Презентація оцінюється шкалою від 0 до 10 балів.

 

Порядок проведення етапів конкурсу визначається конкурсною комісією. На І етапі підраховується кількість правильних відповідей. На ІІ і ІІІ етапах члени комісії персонально оцінюють відповідь кандидата. Бал, отриманий на кожному з цих етапів, визначається як  середнє арифметичне сум балів всіх членів комісії.

Переможець визначається за найбільшою сумою балів, набраних на всіх етапах конкурсу.

 

6. Уповноважена особа щодо надання інформації та прийняття  документів для участі у конкурсі - Андрощук Валентина Петрівна, т.0681136044, stieva.okms@gmail.com  

 

Переглядів: 141 | Додав: Кира | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: